Caracteristici generale
| Putere | 2100 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Numărul de viteze de lucru | 2 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 8000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 23500 rot/min |
| Cursul capului | 55 mm |
| Dimensiunea niplului | 8-12 mm |
| Greutate | 6.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083057618 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Yato YT-82380 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.