Caracteristici generale
| Putere | 2000 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 13000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 33000 rot/min |
| Cursul capului | 50 mm |
| Dimensiunea niplului | 6 mm,
8 mm |
| Greutate | 2 kg |
| Pornire lină | da |
| Controlul vitezei | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957012216 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Kraft&Dele KD3360 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.