Caracteristici generale
| Putere | 2300 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 9000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 22000 rot/min |
| Lucrul coșului mașinii | 80 mm |
| Diametrul cartușului | 50 mm |
| Dimensiunea niplului | 12 mm |
| Greutate | 51 kg |
| Pornire lină | da |
| Controlul vitezei | da |
| Lumina | da |
| Case | da |
| Caracteristici | adaptor pentru colector de praf ,
cheie ,
mandrina |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeWalt |
| Cod EAN | 5035048740903 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat DeWalt DWE627KT-QS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.