Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 100 Ah |
| Curent de pornire | 760 A |
| Tehnologie AGM
?
| nu |
| Polaritate borne | «0» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 306 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 224 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Inci Aku FormulA Asia (D31 100 076 011) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.