| Tip | mirrorless |
| Completație | body (fără obiectiv) |
| Rezoluţie Senzor | 40 Mp |
| Tip Senzor | CMOS |
| Dimensiune Senzor | 23x15.5 mm |
| Montarea obiectivului | Fujifilm X |
| Extras | 1/180000 - 30 сек |
| Max. dimensiunea fotografiei | 7728x5152 |
| Max. rezoluție video | 6230x4160 |
| Sensibilitate (ISO) | 64-51200 |
| Tragere în rafală | 8 cadre/sec |
| Tip Memorie | SD , SDHC , SDXC |
| Dimensiune Ecran | 3 ” |
| Ecran tactil | da |
| Ecran cu unghi variabil | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Tip alimentare | baterie |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 125х73х39 mm |
| Greutate | 445 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fujifilm |
| Cod EAN | 4547410559033 |





























