Caracteristici generale
| Seria | Francheska |
| Lățime | 88.7 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Adâncime | 2.2 cm |
| Culoare cadru | stejar votan |
| Material carcasa | PAL |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
| Cod EAN | 2009884999750 |
Specificațiile și imaginile produsului Oglindă Sokme Франческа 880 Дуб Вотан sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.