Caracteristici generale
| Seria | Frankfurt |
| Lățime | 48 cm |
| Înălțime | 58 cm |
| Adâncime | 41 cm |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | gri |
| Material fațadă | stofă |
| Număr sertare | 2 |
| Altele | Atenţie! S-a schimbat culoarea minerului în negru cu auriu! |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115021350, 4842115036729 |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Ambianta Frankfurt 410x420x580mm Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.