Caracteristici generale
| Tip | fotoliu |
| Pliant | da |
| Dimensiuni în forma desfăcută | 75x59x92 cm |
| Dimensiunea pachetului | 18х18х112 cm |
| Greutatea | 4.8 kg |
| Material | 100% poliester |
| Carcasă | oțel |
| Încărcarea | 120 kg |
| Culoare | gri |
Alte informații
| Producător | Outwell |
| Cod EAN | 5709388105028 |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun pliant pentru camping Outwell Fremont Lake sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.