Caracteristici generale
| Putere | 1850 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Numărul de viteze de lucru | 2 |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 6000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 26000 rot/min |
| Cursul capului | 50 mm |
| Dimensiunea niplului | 8-12 mm |
| Greutate | 4.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.41 kg |
| Producător | Elprom |
| Cod EAN | 2009997939889 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Elprom ЭМФ-1850 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.