Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | rețea |
| Putere | 860 W |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1000 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 19 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 20 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Suitcase | nu |
| Greutatea | 1.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Elprom |
| Cod EAN | 2009885007171 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Elprom ESS-860/2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.