Caracteristici generale
| Putere | 2500 W |
| Turatia in gol | 7000 rpm |
| Numărul de discuri | 2 |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Diametru locului de plantare disc | 22.2 |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Elprom |
| Cod EAN | 2009885028220 |
Specificațiile și imaginile produsului Debitor canale Elprom EMRS 125-2500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.