| Tip | electric |
| Putere | 1200 W |
| Turația în gol | 2950 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 200 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Lungimea de taiere maximă | 920 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 35 mm |
| Material de prelucrare | placi ceramice |
| Dimensiuni masă | 1170х394 mm |
| Producător | Elprom |
| Cod EAN | 2009997338699 |









