Caracteristici generale
| Putere | 1150 W |
| Tipul de alimentare | de rețea |
| Lungimea cablului | 2.5 m |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 11000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 25000 rot/min |
| Cursul capului | 60 mm |
| Dimensiunea niplului | 6 mm,
8 mm |
| Dimensiuni (LxH) | 283x292 mm |
| Greutate | 3.6 kg |
| Pornire lină | da |
| Controlul vitezei | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hikoki |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de frezat Hikoki M8V2NAZ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.