Caracteristici generale
| Putere | 1700 W |
| Volume | 12 l |
| Bol detaşabil | da |
| Acoperire antiaderentă a bolului | da |
| Fereastra de vizualizare | da |
| Display | da |
| Termostat reglabil | 60-200 °C |
| Timer | 60 min |
| Numărul de programe | 10 |
| Tipul programului | cartofi pai ,
carne ,
peşte ,
fructe de mare ,
pui ,
coacere ,
prăjire ,
deshidratare ,
preîncălzire ,
decongelare |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 43х35.5х36.5 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ufesa |
| Cod EAN | 8422160053566 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Ufesa Sensei Digital sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.