Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 30 g/min |
| Jet de abur | 120 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 280 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 166x322x133 mm |
| Greutate | 0.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ufesa |
| Cod EAN | 8422160047862 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Ufesa PV1100C sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.