| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 32 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 350 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | violet |
| Producător | Ardesto |

























