Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | cermet |
| Talpă fierului de calcat | XGlide Dissusion |
| Jet de abur continuu | 35 g/min |
| Jet de abur | 165 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Aburul din duza | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 270 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 150х300x130 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
| Țara producătoare | China |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.6 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040081921 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Tefal FV2836EO sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.