Caracteristici generale
| Putere | 2200 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 35 g/min |
| Jet de abur | 140 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 280 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 1.8 m |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.48 kg |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6971764320229 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Vitek VT-1201 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.