Caracteristici generale
| Putere | 2200 W |
| Materialul tălpii | teflon |
| Talpă fierului de calcat | UltraCare |
| Jet de abur continuu | 30 g/min |
| Jet de abur | 130 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Aburul din duza | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 260 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | nu |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 290x150x125 mm |
| Țara producătoare | China |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6970435713278 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Vitek VT-8308 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.