Caracteristici generale
| Putere | 2700 W |
| Presiune abur | 7.8 bar |
| Jet de abur continuu | 180 g/min |
| Jet de abur | 600 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Rezervor de apa | 2000 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Oprire automată | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 1.7 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 295x220x400 mm |
| Greutate | 4.9 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 6.56 kg |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8021098001016 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat cu abur Braun IS 7282 BL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.