Caracteristici generale
| Putere | 2700 W |
| Presiune abur | 7.9 bar |
| Jet de abur continuu | 190 g/min |
| Jet de abur | 650 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Rezervor de apa | 2000 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 1.7 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 400x220x295 mm |
| Greutate | 5 kg |
Alte informații
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 2009997907475 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat cu abur Braun IS 7286 BK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.