Caracteristici generale
| Putere | 3000 W |
| Presiune abur | 7.4 bar |
| Jet de abur continuu | 155 g/min |
| Jet de abur | 580 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Rezervor de apa | 1200 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 415x245x296 mm |
| Greutate | 5.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040085103 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat cu abur Tefal GV9710E0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.