Adler AD 7068 este un mop cu abur modern care îndepărtează eficient murdăria, igienizează suprafețele și asigură o podea impecabilă fără a fi nevoie de produse de curățare chimice. Cu un motor puternic de 1300 W, încălzire rapidă și debit continuu de abur, este perfect pentru curățarea zilnică a podelelor dure și a covoarelor reîmprospătate.
Caracteristici cheie:
| Putere | 1300 W |
| Rezervor de apă | 350 ml |
| Gata de munca | 25 sec |
| Performanţă | 23 ml/min |
| Culoarea | alb |
| Cablu | 7 m |
| Echipament | Accesoriu de curățare a covoarelor , recipient pentru apă , lavetă lavabilă suplimentară din microfibră |
| Greutate | 2.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.59 kg |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575907011 |







