Caracteristici generale
| Putere | 1300 W |
| Rezervor de apă | 550 ml |
| Gata de munca | 15 sec |
| Performanţă | 28 ml/min |
| Culoarea | alb |
| Cablu | 5 m |
| Echipament | duză curbată ,
perie mică rotundă ,
perie mare rotundă ,
perie pentru crăpături ,
duză pentru curățarea podelelor cu apă ,
răzuitor ,
duză din material pentru curățarea podelelor ,
2 capete de mop rotunde |
| Greutate | 3.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.5 kg |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5905575902696 |
Specificațiile și imaginile produsului Mop cu abur Adler AD-7052 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.