| Numar arzatoare | 2 |
| Timer | da |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Siguranta pentru copii | da |
| Putere electrica instalata | 3600 W |
| Numărul de niveluri de putere | 9 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 4x28.4x51 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 27.5x49 cm |
| Țara producătoare | Italia |
| Producător | Franke |
| Cod EAN | 7612985785242 |









