Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | sus |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate totala | 105 L |
| Capacitate frigider | 92 L |
| Capacitate congelator | 13 L |
| Sistem dezghetare frigider | manual |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Numărul de compartimente din congelator | 1 |
| Compresor inverter | da |
| Clasa de eficiență energetică | G |
| Consum energetic | 145 KWh/An |
| Consumul de energie pe zi | 0.496 kWh/24 h |
| Autonomie fara curent | 10 ore |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Clasa climatica | SN-T |
| Înălţime | 81.8 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 31.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Teka RSR 41160 BU sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.