Caracteristici generale
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 271 L |
| Capacitate frigider | 193 L |
| Capacitate congelator | 78 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Raft pentru vin | da |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Clasa de eficiență energetică | G |
| Consum energetic | 225 KWh/An |
| Consumul de energie pe zi | 0.616 kWh/24 h |
| Autonomie fara curent | 20 ore |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | SN/ST |
| Înălţime | 177.5 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 56 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider incorporabil Teka RBF 73340 FI sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.