| Numărul de utilizatori | 1-3 |
| Tipul tăierii | transversală |
| Nivelul de securitate DIN 66399 | P-4 |
| Lățimea de intrare a hârtiei | 222 mm |
| Dimensiunea fragmentului de hârtie | 4x40 mm |
| Nr. de foi distructibile concomitent (70g/m2) | 10 |
| Viteza de tăiere | 4 m/min |
| Posibilitatea de distrugere | capse , agrafe , carti |
| Dimensiuni (L×G×Î) | 407x233x371 mm |
| Volumul coşului | 22 l |
| Masă | 5.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fellowers |
| Cod EAN | 043859764792 |









