Caracteristici generale
| Tip imprimare | alb/negru |
| Tehnologie de printare | laser |
| Ciclu de utilizare, lunar | 8000 pagini |
| Format | A4 |
| Rezolutie la printare alb-negru | 600x600 dpi |
| Viteza de printare alb/negru | 20 ppm |
| Prima pagină | 9 s |
| Capacitate de alimentare hârtie | 150 coli |
| Capacitate de ieşire hârtie | 100 pagini |
| Număr de culori | 1 |
| Număr de cartuşe | 1 |
| Memorie RAM | 16 MB |
| Dimensiuni | 346x189x159 mm |
| Greutate | 3.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.5 kg |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 194850677021 |
Specificațiile și imaginile produsului Imprimantă Hp LaserJet M111a sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.