Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Înălţime | 405 mm |
| Diametru | 76 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Material carcasa | inox |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | inox |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985519487, 8698965412659 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Horoz HL230 (330078) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.