Caracteristici generale
| Tip | de perete |
| Înălţime | 350 mm |
| Diametru | 150 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Putere maxima per bec | 100 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Material carcasa | oțel zincat |
| Material abajur | policarbonat |
| Culoare carcasa | negru |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985520087, 8699303411402 |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Horoz HL295 (33136) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.