Caracteristici generale
| Înălţime | 28 mm |
| Diametru | 300 mm |
| Lungimea | 300 mm |
| Tip dulie | SMD LED |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | LED |
| Temperatura de culoare
?
| 3000 K |
| Putere maxima per bec | 28 W |
| Gradul de protecţie | II |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material abajur | plastic ,
metal |
| Culoare abajur | alb ,
gri |
| Altele | 1960lm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985501840, 8680985510781, 8680985577968 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Horoz HL642L Caroline-28 3000K (33435) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.