Caracteristici generale
| Tip | incorporabil |
| Înălțime | 138 mm |
| Lungimea | 95 mm |
| Lățimea | 87 mm |
| Tipul lămpii | LED |
| Lampa inclusă | da |
| Max. puterea lămpii | 1.5 W |
| Panouri solare | nu |
| Gradul de protecție | IP54 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Culoarea caroseriei | albastru |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000743315, 8680985520551 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampa de gradină Horoz HL931L Kuvars (079006000201) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.