Caracteristici generale
| Înălţime | 110 mm |
| Lungimea | 570 mm |
| Tip dulie | COB LED |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | LED |
| Temperatura de culoare
?
| 3000 K |
| Putere maxima per bec | 12 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | crom |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000386253, 2100000549689 |
Specificațiile și imaginile produsului Spot Horoz HL7183L Patara-4 (33305) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.