Caracteristici generale
| Tip | incorporabil |
| Înălțime | 138 mm |
| Lungimea | 185 mm |
| Lățimea | 87 mm |
| Tipul lămpii | LED |
| Lampa inclusă | da |
| Max. puterea lămpii | 2.7 W |
| Temperatura de lumina | 6000 K |
| Panouri solare | nu |
| Gradul de protecție | IP54 |
| Senzor de mișcare | nu |
| Culoarea caroseriei | albastru |
| Caracteristici și funcții | 160 lm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000743339, 8680985520599 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampa de gradină Horoz HL933L Opal (079008000301) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.