Caracteristici generale
| Capacitate maximă | 1000 g |
| Putere | 700 W |
| Setari de greutate | 500/750/1000 g |
| Setări de rumenire | da |
| Numar programe | 20 |
| Tip control | digital |
| LCD display | da |
| Funcția de menținerea temperaturii | da |
| Temporizator | 15 ore |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 35.6x31.8x36.2 cm |
| Greutate | 4.4 kg |
| Altele | ulcior pentru iaurt sau lactate 1 l |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3045386379149 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de pâine Tefal PF250135 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.