Caracteristici generale
| Puterea | 20 W |
| Tipul de control | mecanic |
| Volumul total | 1.4 l |
| Numărul de recipiente cu iaurt | 7 |
| Volumul recipientului pentru iaurt | 200 ml |
| Culoare | alb |
| Material | plastic ,
sticlă |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 240x240x115 mm |
| Greutate | 1.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.17 kg |
| Producător | Camry |
| Cod EAN | 5905575905451 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de iaurt Camry CR-4519 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.