Caracteristici generale
| Putere | 3400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Jet de abur | 95 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 360 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.2 kg |
| Producător | Camry |
| Cod EAN | 5903887807715 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Camry CR-5036 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.