Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 40 g/min |
| Jet de abur | 75 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 320 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | maro |
| Dimensiuni | 290x122x145 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.26 kg |
| Producător | Camry |
| Cod EAN | 5902934830324 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Camry CR-5018 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.