Caracteristici generale
| Numar piepteni | 2 |
| Lungimea minimă | 3 mm |
| Lungimea maximă | 12 mm |
| Lăţimea cuţitului | 45 mm |
| Display | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore |
| Autonomie | 60 min |
| Culoare | negru |
| Set | Cablu USB ,
perie de curățare ,
ulei |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Camry |
| Cod EAN | 5902934834940 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Camry CR-2833 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.