| Numar piepteni | 2 |
| Lungimea minimă | 1 mm |
| Lungimea maximă | 30 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1.5 ore |
| Autonomie | 60 min |
| Display | da |
| Culoare | albastru |
| Set | 2 duze reglabile (1-15,5 , 16-30,5 mm) |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Brock |
| Cod EAN | 4752131002083 |









