Caracteristici generale
| Numar piepteni | 5 |
| Trepte de taiere | 13 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 21 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 10 ore |
| Autonomie | 80 min |
| Culoare | negru |
| Set | Accesoriu pieptene pentru păr scurt, 3-11 mm ,
Accesoriu pieptene de 1 mm ,
Accesoriu pieptene pentru păr lung, 13-21 mm ,
Accesoriu pieptene de 2 mm ,
Apărătoare de precizie pentru bărbierit |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.3 kg |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 4210201446613 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Braun MGK3410 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.