Caracteristici generale
| Tip cantar | diagnostic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Memorie | 8 utilizatori |
| Link | Bluetooth ,
Wi-Fi |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Afisarea grasimii corporale | da |
| Indicarea proporției de umiditate din organism | da |
| Indicarea masei osoase | da |
| Indicele de masa corporala | da |
| Indicarea masei musculare | da |
| Baterii | 3xAA |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 30x30x2.8 cm |
| Greutate | 1.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beurer |
| Cod EAN | 4211125760113 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Beurer BF 500 Super Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.