Caracteristici generale
| Trepte de taiere | 14 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 21 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 10 ore |
| Autonomie | 50 min |
| Culoare | negru |
| Greutate | 110 g |
| Set | Pieptene pentru barbă (3-11 mm) ,
Pieptene pentru păr (13-21 mm) ,
Accesoriu pentru piele sensibilă ,
Perie de curățare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8700216429337 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Braun AIO3500 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.