Caracteristici generale
| Volum | 1.7 l |
| Putere | 2200 W |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Filtru anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Locaş pentru cablu | da |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Culoare | bej |
| Carcasă | metal |
| Altele | cu termometru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.02 kg |
| Producător | Camry |
| Cod EAN | 5903887807029 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa Camry CR-1344 Creme sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.