Caracteristici generale
| Putere | 900 W |
| Capacitate | 2 felii |
| Încălzire | da |
| Decongelare | da |
| Tip control | mecanic |
| Control variabil al crustei | 6 moduri |
| Funcţie de anulare | da |
| Material carcasă | inox ,
plastic |
| Tavă de firimituri detaşabilă | da |
| Lungime cablu alimentare | 0.9 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 23.5x14x15.5 cm |
| Greutate | 1.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.28 kg |
| Producător | Camry |
| Cod EAN | 5903887800150 |
Specificațiile și imaginile produsului Prajitor de pâine Camry CR-3218 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.