Caracteristici generale
| Alimintare | Acumulator |
| Motor fără perii | da |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 12 Ah |
| Cantitatea de baterii | 1 |
| Încărcător | da |
| Timp de încărcare | 2 ore |
| Turatia in gol | 6600 rpm |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Mâner suplimentar | da |
| Frână de disc | da |
| Greutatea masinii | 5.3 kg |
| Valiză | da |
| Altele | 1 baterie și încărcător in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Milwaukee |
| Cod EAN | 4058546564056 |
Specificațiile și imaginile produsului Polizor unghiular Milwaukee 4933499241 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.