| Colecție | Rato Case |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | suspendat , pe balcon |
| Formă | dreptunghiulară |
| Lățimea | 18 cm |
| Lungimea | 58 cm |
| Înălțime | 19.5 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | antracit |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197378084, 5905197378091 |









