Caracteristici generale
| Colecție | Urbi Square |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe podea |
| Formă | pătrată |
| Lățimea | 17 cm |
| Lungimea | 17 cm |
| Înălțime | 32.5 cm |
| Greutate | 0.55 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | alb |
| Țara de fabricare | Polonia |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.55 kg |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197197517 |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Urbi Square DURS170-S449 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.