| Colecție | Urbi Square |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | pătrată |
| Volum | 7.2 l |
| Capacitate vas interior | 3 l |
| Lățimea | 17 cm |
| Lungimea | 17 cm |
| Înălțime | 32.5 cm |
| Greutate | 0.55 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | antracit |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197497518 |








